موسسه آموزشی پژوهشی صنعت خودروسازی

طراحی وب سایت و فروشگاه اینترنتی

طراحی وب سایت

 

طراحی وب سایت اولین مرحله ورود تجارت شما به دنیای مجازی است، زمانی بود که داشتن وب سایت تنها یک روش مدرن اطلاع رسانی بود اما با وجود 36 میلیون مصرف کننده اینترنت در ایران دیگر داشتن سایت امری ضروری و غیر قابل انکار است. این روز ها مشتریان یا کارفرمایان کمتر وارد شرکت های ما می شوند و بیشتر از هر روش دیگری با سایت ما ارتباط می گیرند. پس طراحی سایت کارآمد، مدرن و کاربر پسند بیشتر از عوامل محیطی موجب جذب مشتریان می شود و از هر لحاط دیگری بیشتر حائز اهمیت است.

 

استفاده از آخرین روش های استاندارد کد نویسی

 

پشتیبانی از تمامی مرورگرها و سرعت بالای بارگزاری صفحات وب سایت از ویژگی های مهم در طراحی سایت می باشند، موسسه صنعت خودروسازان با استفاده از متدهای نوین کد نویسی این مهم را برای سفارش دهندگان سایت فراهم می سازد تا با افزایش سهولت استفاده از وب سایت، رضایت کاربران را به دنبال داشته باشد.

 

طراحی وب سایت مدرن با رعایت استانداردهای روز

 

طراحی وب سایت به همراه زیبایی قالب گرافیکی و سهولت استفاده، نقش به سزایی در جذب کاربران و مخاطبان وب سایت دارد. در همین راستا موسسه صنعت خودروسازان با نوآوری و به کارگیری استانداردهای روز، وب سایتی مدرن، زیبا و کارآمد پیاده سازی نموده تا کاربران، تجربه ای مطلوب در استفاده از وب سایت طراحی شده داشته باشند.

و دیگر خدمات موسسه صنعت خودروسازان در راستای بهبود کیفیت

نمایش وب سایت بر روی تمامی دستگاه ها (Responsive design)

طراحی وب سایت به صورت واکنش گرا یا ریسپانسیو (Responsive) باعث می‌شود تا کاربران وب سایت بتوانند بدون وابستگی به نوع دستگاه خود و یا سایز نمایشگر، وب سایت طراحی شده را مرور و از امکانات آن بهره مند شوند. این نوع طراحی موجب در دسترس بودن همیشه ی وب سایت خواهد گشت که نتیجه ی آن افزایش کاربران وب سایت نیز خواهد بود.

 

آموزش و یک سال پشتیبانی رایگان

پس از اتمام طراحی وب سایت، نحوه کار و مدیریت کامل به مدیران وب سایت آموزش داده خواهد شد. تمامی سایت ها داراییک سال پشتیبانی به صورت رایگان می باشند.

 

امنیت در طراحی وب سایت

رعایت مسائل امنیتی در طراحی وب سایت یکی از مسائل بسیار پر اهمیت می باشد که موسسه صنعت خودروسازان با رعایت تمام نکات امنیتی در طول طراحی، سعی در ارتقا سطح امنیتی وب سایت دارد.

 

ارائه پنل مدیریت وب سایت

پنل مدیریت وب سایت، امکاناتی کامل جهت به روز رسانی و مدیریت محتوای وب سایت، در اختیار مدیران سایت قرار می دهد که در این پنل مدیریت امکان استفاده از محیط کد نویسی و همچنین محیط بصری (Visual) وجود دارد. علاوه بر این پنل مدیریت را می توان به چندین زبان ارائه نمود.

 

امکان اتصال نرم افزار موبایل به وب سایت

همگام سازی وب سایت با نرم افزار موبایل یکی از ویژگی های کاربردی و نوین می باشد که با استفاده از این روش می توان ارتباط دو طرفه ای بین وب سایت و نرم افزار موبایل برقرار نمود. علاوه بر این استفاده از این روش مزایای دیگری اعم از امکان ارسال پیام اعلان از طریق وب سایت به کاربران، امکان استفاده از اطلاعات و امکانات وب سایت به صورت Online و Offline، امکان ارسال اطلاعات توسط نرم افزار موبایل به وب سایت و ... دارا می باشد.

 

امکان اتصال سایت به شبکه های اجتماعی

یکی دیگر از امکانات، اتصال وب سایت به شبکه های اجتماعی مختلف اعم از Facebook، Twitter، LinkeیIn Google plus و ... می باشد که باعث می شود تا مطالب منتشر شده در وب سایت به صورت خودکار در شبکه های اجتماعی نیز منتشر شوند. بدین ترتیب کاربران در شبکه های اجتماعی از مطالب منتشر شده آگاهی پیدا می کنند و می توانند مطالب را به اشتراک بگذارند.این امکان باعث افزایش محبوبیت، شناخته شدن و بهبود رتبه در موتور های جستجو (SEO) خواهد شد.

 

امکان اتصال به سامانه پیام کوتاه

با استفاده از امکان اتصال وب سایت به سامانه پیام کوتاه می توان با ارسال پیامک جهت اطلاع رسانی به کاربران وب سایت، تعاملی اثربخش با مشتریان یا کاربران برقرار کرد که نتیجه ی این امر رضایت هرچه بیشتر کاربران خواهد بود. پیامک های ارسال شده توسط وب سایت کاملا خودکار و قابل برنامه ریزی می باشند. علاوه بر این تمامی وب سایت های طراحی شده توسط موسسه صنعت خودروسازان به صورت پیش فرض امکان اتصال به سامانه پیام کوتاه را دارا می باشند.

 

خدمات ما

آموزش های حضوری

آموزش های غیرحضوری

 •  
 •  
 •  

 

پروژه ها

فراخوان

فعالیت های دانشگاهی

برگزاری همایش و سمینار

طراحی نرم‌افزار شبیه‌ساز

طراحی سایت و مالتی مدیا (سه بعدی)

کل بازدیدهای سایت

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

لینک های مرتبط

ایران خودرو

ساپکو

دانشگاه جامع علمی کاربردی

دانشگاه علمی کاربردی ساپکو

 •  
 •  
 •  
 •  

 

آدرس

 ٤۸۹۲٤۵۶۷ ۰۲۱

 ٤۸۹۲٤۹۲۰ ۰۲۱

کیلومتر 12 جاده مخصوص کرج، امور آموزش زنجیره تامین - ساپکو

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به موسسه آموزشی پژوهشی صنعت خودروسازی می باشد.

Provide by ARI